mi band mi band

Як грати на укулеле під пісні різних жанрів: реггі, блюз, кантрі

Як грати на укулеле під пісні різних жанрів: реггі, блюз, кантрі

Укулеле – це струнний інструмент, який часто пов’язують з Гаваями та їх надзвичайною культурою. Проте, це не обмежує його використання тільки на музику Гавайських островів. Завдяки своїй простоті та легкості в транспортуванні, укулеле стало дуже популярним по всьому світу, включаючи Велику Британію, Європу та Північну Америку. У цій статті ви дізнаєтеся, як грати на укулеле під пісні різних жанрів: реггі, блюз та кантрі.

Реггі

Реггі – це жанр музики, який виник

mi band mi band
на Ямайці в кінці 1960-х років. Цей жанр характеризується багатими басовими лініями та ритмами, які часто виконуються на ударних інструментах. Щоб грати на укулеле під реггі, вам знадобляться наступні елементи:

1. Стрічка для каподастрів або каподастр

Стрічка для каподастрів – це ремінець, який допомагає утримувати каподастр на місці та підтримувати чистий звук. Каподастр слугує для зміни тональності укулеле.

2. Акорди

Для гри на укулеле під реггі вам знадобляться наступні акорди: C, G, Am та F.

Коли ви знаєте ці акорди, ви можете грати на укулеле під реггі. Розпочніть з базового акорда C. Граючи на укулеле, ви можете натискати на струни з однієї сторони каподастрів. Наприклад, якщо ви натискатимете на другий лад на струні E, вона стане F. Наступним акордом для реггі буде G. Для гри на укулеле під реггі, просто додайте ще один палець до вашого акорда C та перетягніть його на другу струну з нижнього боку.

Далі перейдіть на акорд Am. Для того, щоб пограти цей акорд на укулеле, просто перетягніть ваші пальці з акорда C до струни G на третьому ладу. Кінцевим акордом для реггі буде F. Щоб навчитися грати цей акорд, візьміть ваші пальці з акорда Am та перетягніть їх на першу струну на першому ладу.

Блюз

Блюз – це музичний жанр, що з’явився в Південних Сполучених Штатах у 19 столітті. Блюз характеризується глибокими емоціями та імпровізацією. Для гри на укулеле під блюз вам знадобляться наступні елементи:

1. Каподастр

Каподастр є обов’язковим елементом для гри на укулеле під блюз. Він допомагає утримувати струни в тоні. Також він допомагає вам грати на різних тонах, які не доступні без нього.

2. Акорди

Для гри на укулеле під блюз вам знадобляться наступні акорди: E7, A7 та B7.

Розпочніть з акорда E7. Щоб грати це, натисніть дві верхні струни на другому ладу. Наступним акордом буде A7. Щоб зіграти це, натисніть перші три струни на другому ладу. Кінцевим акордом для блюзу буде B7. Щоб цього досягти, натисніть першу струну на першому ладу, другу та третю струни на другому ладу та четверту струну на третьому ладу.

Кантрі

Кантрі – це жанр музики, що виник в сільській місцевості Північної Америки у 1920-х роках. Цей жанр переважно виконується на гітарі, але він також часто звучить на укулеле. Для гри на укулеле під кантрі вам знадобляться наступні елементи:

1. Каподастр

Каподастр є необхідним елементом для гри на укулеле під кантрі. Він допомагає змінити тон укулеле та додати всілякі ефекти до музики.

2. Акорди

Для гри на укулеле під кантрі вам знадобляться наступні акорди: G, C, D та Em.

Розпочніть з акорда G. Щоб зіграти це, потрібно натиснути першу струну на третьому ладу, другу струну на другому ладу та третю струну на першому ладу. Наступним акордом буде C – для цього потрібно натиснути другу струну на першому ладу та четверту струну на другому ладу. Далі перейдіть на акорд D. Щоб зіграти це, натисніть третю струну на другому ладу, першу струну на третьому ладу та другу струну на другому ладу. Кінцевим акордом для кантрі буде Em. Щоб цього досягти, натисніть першу струну на другому ладу, другу та третю струни на четвертому ладу та четверту струну на другому ладу.

Ви можете використовувати ці акорди для створення схеми кантрі на укулеле та додавати до них свої власні зміни і варіації мелодій. Головне – це експериментувати і насолоджуватися грою на укулеле!

Тепер ви знаєте, як грати на укулеле під різні жанри музики – реггі, блюз та кантрі. Заняття грою на укулеле під ці жанри музики можуть бути дуже захоплюючими та створювати вам масу задоволення. Нехай музика завжди буде з вами!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5% знижка
Призу не буде.
Наступного разу
Майже!
10% знижка
Безкоштовна електронна книга
Призу не буде.
Сьогодні не пощастило.
Майже!
15% знижка
Призу не буде.
Не пощастило.
Отримайте свій шанс виграти!
Безкоштовно покрутіть колесо. Це ваш шанс виграти чудові знижки!
Наші внутрішні правила:
  • Одна гра на одного користувача
  • Шахраї будуть дискваліфіковані.
Прокрутити вгору