mi band mi band

Розкажіть про історію маленької гітари: від Гаваїв до світової популярності

Розкажіть про історію маленької гітари: від Гаваїв до світової популярності

У світі музики є безліч інструментів, але якщо говорити про гітару, то є одна невелика гітара, яка стала дуже популярною – це укеле. Укеле виникла на Гаваях, але з часом цей інструмент завойовує світову популярність, в нього багато прихильників. Зараз ми поговоримо про історію виникнення та розвитку укеле.

Початок історії укеле пов’язаний з переміщенням португальців на Гаваї, які привезли з собою інструмент брагінью – мала гітара з чотирма струнами.

mi band mi band
За словами інших джерел, укеле виникла на Гаваях в 1879 році, коли майстер з міста Лігеса, який займався ремонтом музичних інструментів, знайомиться з музикантом на ім’я Хаваїян Гоферт Фернандес, який грав на брагіні. Майстер вирішив модернізувати інструмент, і отримав укеле з чотирма струнами, тому вона називалася четверохчастковою гітарою.

Спочатку укеле не була популярна, проте дуже швидко заслуговує на увагу музикантів та слухачів. Укеле стала дуже популярною в середині 20 століття, коли Гаваї стали туристичною дестинацією. Багатьох туристів приваблював саме укеле, тому його почали продавати як сувенір, що додатково збільшило популярність цього інструменту.

Розвиток укеле пов’язаний з багатьма відомими музикантами, які грали на цьому інструменті. Наприклад, Рой Смек, який грав укеле на початку 20 століття, був одним з найвідоміших музикантів на той час. У 1940-х роках відбулося зростання популярності укеле завдяки Тіні Хікс, який став грати на укеле на розважальних шоу в США. Хікс створив свій власний стиль гри на укеле, відомий як “укеле-шоу”.

Зараз укеле стала невід’ємною частиною популярної культури. Вона використовується в різних жанрах, від популярної музики до фолку. Є навіть музичні групи, які виключно грають на укеле, наприклад, The Ukulele Orchestra of Great Britain. Укеле стала популярним інструментом не лише серед професійних музикантів, але й серед початківців, яких приваблює легкість гри та доступність інструменту.

Укеле підкорила серця музикантів та слухачів своєю простотою та різноманітністю. Це маленька гітара з чотирма струнами, яка заслуговує на увагу. Її історія знаходить своє походження на Гаваях, а далі розвивалася в різних країнах та стала невід’ємною частиною світової музичної культури.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5% знижка
Призу не буде.
Наступного разу
Майже!
10% знижка
Безкоштовна електронна книга
Призу не буде.
Сьогодні не пощастило.
Майже!
15% знижка
Призу не буде.
Не пощастило.
Отримайте свій шанс виграти!
Безкоштовно покрутіть колесо. Це ваш шанс виграти чудові знижки!
Наші внутрішні правила:
  • Одна гра на одного користувача
  • Шахраї будуть дискваліфіковані.
Прокрутити вгору