mi band mi band

Нове чи вжите: що краще обрати при покупці укулеле

Нове чи вжите: що краще обрати при покупці укулеле?

Історія укулеле

Укулеле – символ Гаваїв, музичний інструмент, що здатний звучати ніжно і романтично. Це струнний інструмент, який виготовляється з дерева і має чотири струни. У 1879 році Португалець Жоау Нунес довіз в Гаваї улюблений музичний інструмент своєї країни – малий гітарний лютневий інструмент, який у гавайській мові називається “укеле”. Після деяких змін це слово було введене в світову лексику як “ukulele”. І ім’я цього музичного інструмента досі зберігається.

mi band mi band

Нове чи вжите?

Чи краще купувати нове укулеле або ж вжите? Це цікаві питання, на які важко відповісти однозначно. Конечно, новий укулеле – це той варіант, який буде мати найкращий звук. Нове укулеле може мати чистий, багатий і чіткий звук, який, крім того, легко піддається настройці. У випадку, якщо ви тільки починаєте грати на укулеле і вам необхідно встановити настройку, то новий інструмент буде оптимальним варіантом.

З іншого боку, дуже часто буває так, що вжите укулеле може виглядати як нове, але водночас мати характеристики старого інструменту. Такі укулеле мають теплий, затишний і м’який звук, який є прекрасним вибором для багатьох музикантів.

Як обрати укулеле?

При купівлі укулеле варто звернути увагу на розмір інструменту. Зазвичай, укулеле має розмір від 53 до 66 см. Існує 4 типи укулеле:

  • Soprano (довжина 53 см);
  • Concert (довжина 58 см);
  • Tenor (довжина 66 см);
  • Baritone (довжина 76 см).

Для новачків укладення купити укулеле типу “Soprano”, воно зазвичай має менший розмір і легше утримувати у руках. Якщо ви хочете більш збалансованого звуку, варто звернути увагу на укулеле типу “Concert”. Якщо ж у вас вже є певний досвід гри на укулеле, або ж ви хочете виконувати складніші музичні композиції, то краще купити укулеле типу “Tenor”. Для тих, хто шукає найбільший звук, краще купити укулеле типу “Baritone”.

Крім того, варто звернути увагу на матеріал, з якого виготовлено укулеле. Укулеле може бути виготовлене з різних порід дерева, таких як кедр, сосна, махагоні, клен і т. Д.

Для того, щоб вибрати найкраще укулеле для себе, варто пройти аудіювання, вибрати правильний розмір, матеріал і характеристики звуку.

Висновок

Отож, що краще обрати при покупці укулеле? Якщо ви шукаєте найкращий звук, нове укулеле – це те, що вам потрібно. Якщо ж ви бажаєте отримати м’який і затишний звук, зверніть увагу на вжите укулеле. При виборі укулеле варто звернути увагу на його розмір, матеріал та характеристики звуку. Нехай ваш вибір приносить вам задоволення і радість від гри на улюбленому музичному інструменті!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5% знижка
Призу не буде.
Наступного разу
Майже!
10% знижка
Безкоштовна електронна книга
Призу не буде.
Сьогодні не пощастило.
Майже!
15% знижка
Призу не буде.
Не пощастило.
Отримайте свій шанс виграти!
Безкоштовно покрутіть колесо. Це ваш шанс виграти чудові знижки!
Наші внутрішні правила:
  • Одна гра на одного користувача
  • Шахраї будуть дискваліфіковані.
Прокрутити вгору